KIDBIСhristmas Art – зміна твоєї мрії в Equides club!

Як відпочити по-королівськи та встигнути створити унікальний бізнес-проєкт за один тиждень?

Точно знають діти, які завітали до найкращого табору в Україні KIDBI CAMP на зміну Christmas ART з 10 по 16 січня!

ВІДПОЧИВАЄМО З КОМФОРТОМ ТА РОЗКІШШЮ 

7 унікальних днів в розкішному заміському п’ятизірковому комплексі Equides club, що знаходиться у 20 кілометрах від Києва: комфортабельний готель, теплий басейн з панорамними вікнами на зимові краєвиди, затишні конференц-холи для проведення тренінгів та ігор, ресторан  для смачних сніданків, обідів, вечерь та солодких чайних церемоній;)

РОЗВИТОК ТА САМОВДОСКОНАЛЕННЯ

Діти встигли не тільки відпочити, а і набути нових практичних навичок, через спеціально розроблені тренінги від високопрофесійні фахівців. 

Тренінг з акторської майстерності та імпровізації.

Ігрові вправи адаптовані з професійного акторського тренінгу за допомогою яких діти змогли круто повеселитися та відпочити і в той же час, розвинути свій емоційний інтелект, навички комунікації та акторські таланти.

Тренінг “Блогінг та журналістика”.

Ми встигли познайомитися з основними правилам інтерв’ю та методикою постановки запитань. Дізналися, як вивести співрозмовника на потрібну нам відповідь. А також, освоїли практичні навички покадрової зйомки та монтажу інтерв’ю для youtube.

“Основи фотокомпозиції та портретної зйомки”.

Що таке золотий перетин та як він використовується під час портретної та пейзажної зйомки. Як правильно помістити декілька людей або об’єктів у кадрі. Експозиція, витримка, баланс білого, IOS, глибина різкості та ще багато інших понять діти встигли освоїти не тільки теоретично, а і практично!

“TIME MANAGEMENT”

Як все встигати та нікуди не поспішати? Тепер точно знають kidbi-дітки. Адже ми навчилися керувати своїм часом, розділяти свої справи на уявних “жабенят”, “слонів”, “мамонтів”, “єдинорогів” та правильно створювати графік свого дня, щоб він був ефективний, корисний та цікавий!;)

“Промова короля”

Як говорити красиво? Чи потрібен план виступу? Правило 7 секунд, техніки відповіді на запитання та багато інших лайфхаків мистецтва оратора.  Також кожен з дітей створив свою власну промову майбутнього президента України, та план реалізації свого плану. Тож тепер нас точно чекає успішне майбутнє!;)

БІЗНЕС та МИСТЕЦТВО – ПОНАД УСЕ!

KIDBI – табір унікальних  можливостей. Наші діти створили власний бізнес-проєкт – неймовірний настінний календар! Процес створення проходив у декілька етапів: вибір формату, підбір рефренсів та локацій для фотографій, створення та обробка фотокарток в Adobe Lightroom, створення дизайну та друк! Найголовніше та найцікавіше те, що всіми процесами від початку до реалізації керують діти, вони повинні зрозуміти та на практиці освоїти всі етапи реалізації продукту! І в цей раз результат перевершив всі наші очікування!;)

JOIN US!

Ми чекаємо на тебе! Адже попереду у нас безліч змін, купа крутих ідей, локації, проєктів та цікавинок саме для тебе, наш креативний, розумний, талановитий друже! Твій табір для дітей та підлітків, Кidbi!;)

Наступна – найближча зміна

Серпень 2022
Події не знайдено!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.