ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ДЛЯ ДІТЕЙ ШКІЛЬНОГО ВІКУ ТА ЇХ БАТЬКІВ

Цибульська Вікторія Ігорівна – практичний психолог, спеціаліст, досвід роботи психологом більше 4-х років. Сертифікована консультантка з профорієнтації за методикою “Магелано Університет”

Консультація з психологом допоможе краще зрозуміти вашу дитину, вирішити наявні труднощі та покращити відносини в родині.

З ДОПОМОГОЮ НАШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ ВАША ДИТИНА:

 • Отримає необхідну професійну підтримку в складних травматичних чи конфліктних ситуаціях;

 • Подолає дискомфортні моменти дорослішання і досягне оптимальної взаємодії з однолітками та дорослими;

 • Покращить свій психологічний та емоційний стан;

 • Навчиться справлятися з труднощами в колективі та навчанні;

 • Напрацює свою особисту систему ефективності;

 • Розкриє свій творчий та особистісний потенціал; 

 • В майбутньому стане більш щасливою, усвідомленою та успішною людиною.

Сфери психологічної допомоги

Психологічна консультація

В КАБІНЕТІ ПСИХОЛОГА​

Психологічний кабінет можна розглядати як своєрідне поле взаємодії практичного психолога з дітьми різного віку та їхніми батьками 

ONline консультація

Онлайн-консультування – це альтернативне джерело психологічної допомоги в тих випадках, коли традиційне психологічне консультування недоступно або неможливо.

СФЕРИ ДІЯЛЬНОСТІ НАШОГО ЦЕНТРУ

Психологічна робота із дітьми шкільного віку

Робота з психологом допомагає зясувати причини поведінки дитини та дає можливість вирішити труднощі найбільш підходящим для даної родини чином. 

Також завданням психолога є формування стратегії взаємодії батьків та дітей за для досягнення гармонійних взаємовідносин.

Консультація з психологом допоможе краще зрозуміти вашу дитину, вирішити наявні труднощі та покращити відносини в родині.

Психологічна підтримка та консультація для батьків

На сімейних консультаціях обговорюються внутрішньо сімейні обставини, які призводять до труднощів у спілкуванні між дітьми та батьками. За допомогою психолога  відбувається навчання кожного члена сім’ї вести діалог таким чином, щоб чути один одного.

Сімейна консультація  спрямована на усвідомлення потреб інших членів родини, мотивів їх поведінки та формування навичок ефективної комунікації тощо 

ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАС, ЯКЩО ВИ ПОМІЧАЄТЕ:

ВАЖКО РОЗУМІТИ ДИТИНУ

Вам стає важче розуміти мотиви поведінки вашої дитини та порозумітися нею.

ПОГІРШИЛАСЯ УСПІШНІСТЬ

Дитина стала недостатньо встигати в школі. Різко погіршилися оцінки й він відмовляється йти в школу без очевидних причин

ЗМІНИ У ВАШІЙ РОДИНІ

У вашій родині відбуваються різні зміни: розлучення, переїзд до іншого міста, зміна школи, народження молодшої дитини або смерть близького родича, все це може негативно вплинути на емоційний стан дитини.

РІЗКІ ЗМІНИ НАСТРОЮ

У дитини спостерігаються різкі зміни настрою: він став плаксивим або агресивним, болісно реагує на ваші зауваження чи відмовляється слухатися, дитина нічого не хоче.

СКЛАДНОЩІ В КОЛЕКТИВІ

У Вашої дитини є складнощі в спілкуванні з однолітками, сіблінгами й/або дорослими. Йому складно звикнути до нового колективу і він скаржиться на відсутність друзів

У ДИТИНИ Є СТРАХИ

Ваша дитина проявляє страх темряви / залишитися одному / незнайомих людей або інших об'єктів і повсякденних ситуацій

Вартість консультації

Консультація психолога

600 Одна година
 • Консультація проходить наживо
 • Консультація on-line коштує 500 грн

Консультація з профорієнтації

1600 Тестування і консультація
 • Консультація проходить наживо
 • Консультація on-line коштує 1500 грн

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Дитяче психологічне консультування  – це особлива форма індивідуальної  роботи з психологом, тому що у ролі клієнта виступає дитина. Особливістю  проведення консультацій з дітьми полягає в форматі взаємодії –  велика частина зустрічі проходить в ігровій формі. Гра може проходити в форматі пісочної терапії, малювання, ліплення, казкотерапії та інш.

 Дитина не володіє достатніми мовленнєвими та когнітивними навичками, для того щоб відобразити весь свій життєвий досвід та всю гамму переживань й емоцій. В таких випадках використовується гра, щоб висловити та інтегрувати все, що переживає дитина.

Психолог — фахівець, що має вищу освіту за напрямком «Психологія». Він може надавати психологічну консультацію. Це, як правило, короткострокові заходи, спрямовані на підтримку, психологічну допомогу та орієнтування клієнта у випадку необхідності психотерапії,

Психотерапевт — це людина, яка окрім вищої освіти за напрямком «Психологія», пройшла спеціальну підготовку за окремим напрямом психотерапії. Окрім надання психологічних консультацій, може проводити терапію в тому напрямку, у якому спеціалізується. Найпоширенішими напрямками психотерапії є: когнітивний, поведінковий, динамічний, гуманістичний, екзистенційний. По кожному з них існує чимало шкіл, які об’єднанні по слідуванню основних принципів.

Психіатр — це лікар, який спеціалізується на лікуванні психічних розладів. 

50 хвилин – стандартний час, який психолог проводить з клієнтом. Для цього є ряд причин, як практичних, так і психологічних.

 1. Логістика. Можна відвідати психолога до початку робочого дня, або після не витрачаючи на це багато часу.
 2. Зустріч може виявитися психологічно дуже важким і для клієнта і для самого фахівця, і перерва – єдина можливість видихнути й прийти в себе.
 3. Змістовні зустрічі. Чим коротше зустріч, тим змістовнішим і «по суті» виходить бесіда.  
 4. Засвоєння інформації. Можна порівняти зустріч з психологом з уроками в старших класах. Протягом заняття учень отримує певний обсяг інформації про той чи інший предмет. Цю інформацію ще потрібно встигнути «переварити» і запам’ятати основні моменти.
 5. Застосування отриманих знань. У психології важливо не тільки те, що ми дізналися на зустрічі й  з якими інсайтами з неї пішли, але і що робили в перерві між зустрічами з психологом, як застосовували отримані знання і навички.

Частота візитів може змінюватись залежно від проблеми. Зазвичай, це одна зустріч в тиждень, проте інколи і частіше, наприклад, якщо людина перебуває у дуже кризовому стані, то це може бути 2 рази на тиждень. Також існує підтримуюча терапія, коли клієнт продовжує ходити до психолога з меншою періодичністю, але довгий час, для того, щоб проблема не повернулась

В даному питанні все дуже індивідуально від 10 зустрічей і до кінця життя. Все залежить від запиту та емоційного стану дитини.  

Конфіденційність – це важливий принцип психологічної роботи, невід’ємна частина і правило будь-якої консультації. 

Перед початком роботи завжди особисто обговорюється з клієнтом тему збереження конфіденційності, отримуємо дозвіл клієнта на використання засобів запису, узгоджуємо особливості обробки, зберігання та терміни знищення отриманої особистої інформації.

Між психологом та дитиною має виникнути довіра, відкритість та повага. Без них ні напрям терапії, ні дипломи та сертифікати особливо не допоможуть. Якщо виникла складність — не відкладайте та не ігноруйте. Спробуйте різних спеціалістів та знайдіть свого.

На І Установчому з’їзді Товариства психологів України 20 грудня 1990 року в м. Києві прийнято Етичний кодекс психолога. Цей нормативний акт є гарантом високопрофесійної, гуманної, високоморальної діяльності психологів України, здійснюваної залежно від спеціалізації та сфери їх інтересів. Даний Кодекс являє собою сукупність етичних норм, правил поведінки, що склалися у психологічному співтоваристві й регулюють його життєдіяльність. Об’єктом досліджень і впливу психологів є внутрішній світ особистості, тому їхні контакти з іншими людьми повинні бути теплими, доброзичливими, цілющими. 

Клієнт і психолог знаходяться у взаємодії, яка  не передбачає:
– особисті відносини у вільний час поза зустріччю;
– взаємодопомогу в аспектах, що не відносяться до терапевтичного процесу;
– презентування подарунків;
– романтичні відносини та флірт;
– ведення спільного бізнесу;
– будь-які фінансові стосунки, крім оплати за консультації (борг, інвестиції, благочинність).

Недотримання вказаних рекомендацій може негативно вплинути на якість взаємодії. Рішення клієнта про ігнорування даних правил може призвести до зниження ефективності роботи з психогом, тому відповідальність за наслідки покладається на клієнта

Психолог  не може дати вам гарантій щодо змін. Позитивні зміни це результат роботи трьох сторін: психолога, батьків та безпосередньо дитини.  Можна провести паралель з освітою. Університет не може гарантувати, що ви станете компетентним, але він може забезпечить умови, в яких  за підтримки оточення набуття професійних компетенцій стає більш імовірно, ніж якби ви вчилися самостійно.

Профорієнтація

Психодіагностика​

Труднощі в адаптації до школи​