Бабусин сад

Бабусин сад

Літо у кожного асоціюється з відпочинком і пляжем, а з компанією KIDBI™ це ще й можливість отримати нові враження та знайти справжніх друзів.

Ми раді анонсувати всім нашим друзям і партнерам про відкриття нашої нової локації. KIDBI™ Camp в Бабусиному саду. 

Затишно, смачно, красиво як у бабусі і весело, активно, завзято як в KIDBI™. Поєднання найкрутіших локацій і неймовірно класної атмосфери, тренінгів, розваг та хорошого настрою це наше правило, і наш підхід до відпочинку. 

Парк – готель “Бабусин Сад” розташований в селі Мрія, 27-й кілометр траси Київ-Житомир. «Бабусин Сад» – це новий стиль заміського відпочинку. Номерний фонд готелю складається з 29 номерів різних категорій. Всі номери обладнані електронними замками з магнітною карткою для вхідних дверей. 

Тут є домашній готель і затишний ресторан.  Дуже смачні, а головне корисні страви виконані з справжньою майстерністю професійного шеф кухаря будуть радувати дітей 4 рази на день.

Російська лазня в  SPA-комплексіа також  фітнес з25-метровим критим басейном. На відкритому повітрі є ще 2 басейни різної величини із пляжною зоною з шезлонгами, яка достатня для того щоб одночасно відпочивали і насолоджувалися прохолодними напоями близько 200 чоловік.  Влітку дітям як ніколи потрібно відволіктися від гаджетів і набратися сил, енергії для подальших успіхів у школі, незабутня природа комплексу допоможе весело та активно проводити дозвілля.  Готель Бабушкін Садзнаходиться посеред яблуневого саду надзвичайної краси, який розкинувся на території в 33 000 квадратних метрів.

На території є велика кількість бесідок та альтанок, які дозволяють проводити тренінги та майстер класи на свіжому повітрі. Також в розпорядженні табору є великий конференц хол обладнаний усім необхідним для успішного проведення розвиваючих занять, перегляду відео або організації вечірок.

 Для проживаючих на автомобілі передбачена безкоштовна парковка.

 На період проведення табору бабусин сад обмежує кількість відвідувачів, а отже в дітей буде можливість відчути неймовірну атмосферу табору KIDBI ™, і не відволікатися на інших людей. Це також дозволить максимально розкуто та впевнено відчувати себе на території і проявляти творчість на всі 100.

Не зволікайте і вже зараз заброюйте місце в найкращому бізнес таборі України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.