Бізнес в підлітковому віці

Міжнародний центр розвитку підлітків KIDBI – це унікальне поєднання тренінгового формату, цікавого спілкування ігрової активності зі знаннями та практичними навичками в сфері бізнесу та фінансової грамотності.

Хочемо познайомити Вас із надзвичайно цікавими проектами наших команд.

Проект команди The Idea Challenge : Do it: Обери, зітри, зроби!

Команд The Idea Challenge працювала всю осінь над створенням скретч карти для підлітків “Do it: Обери, зітри, зроби!” з корисними, а також цікавими справами, які зроблять життя більш різноманітним та яскравим. Діти зацікавилися ідеєю і кожне заняття вдосконалювали її.

Важливо відзначити, що наповнення кожного завдання діти придумали самі. Методом мозкового штурму було вирішено, що скретч карта буде поділена на кілька секторів, кожен буде відповідати за певну сферу життя підлітка. Таким чином ми створили такі сектори:

  • Розваги та відпочинок
  • Спорт
  • Їжа,
  • Сім’я
  • Я
  • Друзі
  • Розвиток
  • Телефон

Дані сфери за опитуванням найбільше цікавості викликають у сучасних підлітків. Саме тому ми вирішили урізноманітнити їх та додати користі.

В кожній сфері можна знайти завдання різної складності. Однак всі можна виконати без особливих фінансових вливань і досить швидко. Мета карти тут і зараз зробити життя більш яскравим та наповненим позитивними емоціями. Всі завдання були підготовлені з особистого досвіду членів нашої команди.

З прекрасним оформленням нам допомагав професійний дизайнер, команда вигадала як це буде виглядати й дизайнер під керівництвом дітей відтворила задум, тому насичені фарби та вдалі поєднання форм це теж результат фантазії дітей.

Далі був етап фінансових розрахунків, пошуку типографії та інвесторів на шляху до реалізації задуму в матеріальному світі. Наша скретч карта вже в продажу. За посиланням на сайті можна замовити карту, яка стане гарним подарунком для будь-якого підлітка.

Проект команди The Team Idea Challenge : Мерч з принтом Among us

Команда The Team Idea Challenge працювала над двома проєктами одночасно. Так, це було досить складно, але результат того вартий.

Наш мерч це супер комфортний та стильний худі з різними принтами. На цей час в продажу вже є худі з принтом із комп’ютерної гри Among us. В процесі створення мерча ми всі разом аналізували ринок, досліджували, що може бути цікавим сучасним підліткам.

Також ми багато часу присвятили створенню різних форм, так, наприклад в нашій колекції не тільки худі, а ще й захисні маски, брелоки та значки. В процесі роботи навчилися робити якісний аналіз нашої діяльності, розставляти пріоритети, робити фінансовий план, та будувати стратегію подальшого розвитку проєкту.

Ми досить глибоко підійшли до розробки мерча й зараз розробляємо колекцію з оригінальними та мотиваційними принтами, які підкреслюють індивідуальність та цінності людини, яка поділяє прагнення нашої команди. Ми налаштовані продовжувати вигадувати все нові й нові принти, щоб життя однолітків було наповнене якісними, стильними речами, які несуть в собі ще й досить глибокий сенс.

Для підтримки нашого мерча ми організували вечірку в стилі популярної комп’ютерної гри Among us, яка відбулася 13.12.2020. В підготовці до вечірки діти навчилися створювати програму заходу, таким чином, щоб поєднувалися й активні ігри, й розваги спрямовані на більш спокійний ритм, але з більшою концентрацією на інтелектуальних завданнях. Підготували самостійно необхідні матеріали для вечірки: колонки, плейлист, декор приміщення, смаколики для гостей та багато інших дрібних речей.

Багато зусиль було прикладено до вибору приміщення, яке б задовольняло нас своїми розмірами, вартістю та розташуванням. Багато зусиль було витрачено і на рекламу нашої вечірки. Ми робили рекламні пости в соціальних мережах та розповсюджували інформацію серед знайомих, однокласників та друзів. Вечірка пройшла дуже весело та активно, по завершенню всі хотіли ще залишитися та розважатися далі. Ми отримали багато схвальних відгуків та охочих побувати на наших вечірках ще. В результаті фінансового аналізу вечірка була прибуткова і наша команда отримала свій прибуток від зробленої справи, що безумовно дуже порадувало всіх і дало натхнення для подальшого розвитку нашого мерча.

Проект команди зимового табору: Поговори зі мною БЕТА

Зимова зміна Christmas Art в таборі KIDBI це неймовірне поєднання, розваг, тренінгів, майстер-класів та неймовірно крутого проєкту.

Поговори зі мною БЕТА – це чат-бот підтримки створений підлітками для підлітків. Часом буває так, що в школі, з друзями, з батьками бувають непорозуміння і якісна підтримка в такі моменти вкрай необхідна. Ми вирішили, що найкращою опорою для підлітка буде такий самий підліток, який зустрічається з подібними ситуаціями і як ніхто інший може зрозуміти як непросто часом переживати ті чи інші емоції. Наш бот абсолютно конфіденційний, а тому можна бути максимально відвертим в своїх переживаннях. Допомогу у вирішенні складних життєвих ситуацій можна також отримати й від психолога, якщо ситуація дійсно потребує професійного втручання.

Даний проєкт несе в собі дві мети:

1. надати підтримку підліткам,

2. поділитися цікавою інформацією.

В нашому боті можна знайти корисну інформацію про те яке свято відзначають в цей день в різних країнах світу, підбірки цікавих фільмів та книг, рекомендації стосовно здорового способу життя, як правильно харчуватися та, які вправи допоможуть вашому тілу стати ще більш струнким і підтягнутим.

Також в нашому боті @Pogovori_Kid_Bot можна знайти рекомендації людям, які хочуть мати більше друзів, або просто спілкуватися на різні теми із цікавим співбесідниками.

Наш бот розвивається і ми вже знайшли першого інвестора, якому безмежно вдячні за віру в проекти створені підлітками для підлітків. Адже вони наше майбутнє і саме ми зараз своєю підтримкою можемо зробити наше з вами майбутнє більш гармонійним і щасливим.

Ми завжди відкриті до взаємовигідної співпраці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.