Preaload Image

Майстер-клас “10 кроків до самостійності дитини”

300.00₴
kidbi presentation

Майстер-клас

“10 кроків до самостійності дитини”

Корисний та цікавий двох-годинний майстер-клас у Києві для дітей та батьків від Міжнародної бізнес школи KIDBI – №1 в Україні. Для вас та для дитини це будет веселий та корисний час, проведений в колі професіоналів з бізнес та лідерської освіти для дітей.

 • Як і з якого віку необхідно виховувати самостійність дитини?
 • Як мотивувати дитину вже зараз створювати своє успішне майбутнє?
 • Як навчити дитину планувати свій час та організовувати простір?
 • Як привчити дитину до порядку?
 • Які покарання можуть бути ефективними, а які тільки зіпсують відносини з дитиною?

Відповіді на ці та інші питання ви зможете дізнатись завітавши на наш майстер-клас

“10 кроків до самостійності дитини”

17 Жовтня о 12:00, субота, пр-т Степана Бандери, 34В, ТРЦ “Блокбастер”

 

Залишайте заявку на майстер-клас та гарантовано отримайте нашу книгу-гайд “10 кроків до самостійності дитини”, яку ми розробили спеціально для вас:

   

   

  Мета нашого МК: познайомити вашу родину із нашим центром та унікальним форматом навчання в школі лідерства та бізнесу; познайомитися особисто із тренерським складом  та вже отримати масу корисної інформації та нових навичок.

  На майстер-класі “10 кроків до самостійності дитини” ми будемо розбирати:

   

  • ✅ як говорити з дитиною, щоб вона слухала і як слухати, щоб вона говорила
  • ✅ як зробити стрибок у розвитку і при цьому бути щасливим
  • ✅ як і з якого віку необхідно виховувати самостійність
  • ✅ 10 кроків до самостійності
  • ✅ 10 трендів професій на майбутнє
  • ✅ цікаві юридичні лайфхаки про освіту
  • ✅ як це зробити, що для цього потрібно (програму, місце, час)

   

  ПОДАРУНКИ

  📕 КОЖНА родина отримає наш подарунок: нову електронну книгу “10 кроків до самостійності дитини”.

  В нашій школі дитина:

  • Розкриє свої таланти і свою унікальність
  • Творчо підійде до всіх завдань, відкриваючи свій потенціал на 100%
  • Буде вести здоровий спосіб життя, менше часу проводити за комп’ютером
  • Реалізує свої цілі і мрії
  • Буде самостійною
  • Навчиться підводити підсумки своєї діяльності і впевнено буде діяти далі
  • Почне впевнено спілкуватися в колективі і з однолітками
  • Створить свої власні стартапи і проекти
  • Знайде нових успішних друзів

  Ми Знаємо Як Зробити Вашу Дитину Успішною!

  Майстер-клас складається з двох частин:

  Дискусія. Обговорення питання самостійності дитини, навичок та знань необхідних для побудови успішного та щасливого майбутнього підлітка.

  Тренінгова частина. На тренінговій частині прокачаєте свою креативність, покращите навички публічних виступів, навчитесь імпровізувати, а головне весело і корисно проведете час разом.

  Гарний настрій та користь  – гарантуємо!

  Залишайте заявку на майстер-клас та гарантовано отримайте нашу книгу-гайд “10 кроків до самостійності дитини”, яку ми розробили спеціально для вас:

    

   Діти — це наше майбутнє, результат нашого виховання, любові, уваги та власного прикладу.
   Але скільки ж сил варто докласти, щоб дитина виросла усвідомленою, самостійною та відповідальною. В цій темі як ніхто інший розбираються спеціалісти нашого центру розвитку підлітків KIDBI. На нашому майстер-класі ми поділимося своїм досвідом та знаннями у сфері виховання  успішних та щасливих дітей.

   В результаті Ви разом з вашою прекрасною родиною:

   • Більше дізнаєтесь про самостійність дитини
   • Дізнаєтесь як говорити щоб дитина слухала і як слухати щоб дитина говорила
   • Отримаєте відповіді від психологів, акторів та менторів відносно хвилюючих вас питань щодо розвитку підлітків
   • Отримаєте навички публічних виступів
   • Навчитесь імпровізувати

   Найкращий час будувати своє успішне майбутнє — саме зараз! 

   Залишайте заявку на майстер-клас та гарантовано отримайте нашу книгу-гайд “10 кроків до самостійності дитини”, яку ми розробили спеціально для вас:


    Кожної суботи, пр-т Степана Бандери, 34В, ТРЦ “Блокбастер”

    Контакти:

    (098) 161 01 01 (багатоканальний)
    kidbi.com.ua/school
    kidbi.com.ua/camp
    kidbi.com.ua/rob
    Центральний офіс: вул. Лютеранська, 12
    м. Хрещатик, 2 хв від метро

    Особливості курсу

    • Заняття 12
    • Тести 0
    • Тривалість 2 години
    • Рівень навичок Всі рівні
    • Мова Українська
    • Учнів 6
    • Оцінки Так
    Засновниця центру KIDBI-Україна, KIDBI-США. Бізнес і лайф тренер, автор програм і натхненник. Навчалася, жила в США, Майамі, також має бізнес KIDBI в США. Магістр інформаційних систем університету Шевченка, вивчала штучний інтелект в Стенфорді, США. Засновник конференції для молоді MarketLab. Випускниця міжнародної молодіжної організації AIESEC. Переможець премії "Підприємницький талант 2014". У минулому: робота в команді зі світовим чемпіоном Денисом Силантьєвим, робота з високопоставленими особами в УЄФА ЄВРО2012. Досвід викладання і тренерської діяльності близько 10 років.
    Тренерка з дебатів та публічних виступів англійською мовою. Сертифікація Cambridge University, 8 років у міжнародних парламентських дебатах.
    Тренер з фінансової грамоти, працівник відділу безпеки банку. Тренер з гри Cash Flow для дітей та дорослих. Автор навчальних програм із захисту від шахрайства.
    Міжнародний тренер з розвитку молоді через творчість, режисер, актриса, педагог. Має сертифікати про успішне проходження семінарів і тренінгів в Швейцарії, Німеччині, Норвегії, Франції, Польщі. Організатор численних соціальних проектів. Досвід роботи з дітьми та підлітками більше 7 років. Завжди на одній хвилі зі своїми вихованцями, а по життю керується девізом: «Дозволяй собі себе».
    Акторка за професією та покликанням.;) На сцені з 6 років. Скільки себе пам'ятаю завжди хотіла бути актрисою. З дитинства – фестивалі, вистави, конкурси, тож у виборі майбутньої професії не мала жодних сумнівів. У 2020 році закінчила Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю Актриса драматичного театру і кіно. Наразі навчаюся на магістратурі у Київській муніципальніій академії естрадного та циркового мистецтв та в театрі-студії "Майстерня Лазович". 3 2017 по 2019 рік грала у театрі-студії «Майстерня Балабана», виступала на сцені Національного Центру Театрального Мистецтва ім.Л.Курбаса. Зіграла декілька ролей у виставах: Марія – «Зірки на ранковому небі», О.М.Галін (2018, реж. О.Балабан),Варя – «Гроза», А.Н.Островский (2018, реж. О.Балабан),Люба – «Фантазії Фарятьєва», А.Н. Соколова (2019, реж. Я.Терещук),Офіціантка – «Монолог про шлюб», Е.С.Радзінський (2019, реж. М.Юр),Сусідка / Смерть – «Криваве весілля»,Ф.Гарсіа Лорка (2019, реж. О.Балабан), Сестричка Темпл – «Орфей спускається в пекло», Т.Уільямс (2019, реж. М.Юр), Анна Михайлівна Кулішевич – «Талан», М.П.Старицький (2019, реж. Я.Терещук). З 2018 року і понині знімаюся у художньому кіно та серіалах: короткометражний художній фільм "До смерті" 2018 (головна роль), режисер – В.Григоренко,«Історія одного злочину» 2018, ТРК Україна. (4 сезон, серія «Вбівчі докази»,роль другого плану – Ліда, режисер Дмитро Помєтнєв), Історія одного злочину 5, 2019 (серія "Відплата", головна роль – Лідія Лисак- вбивця), режисер – Марина Горшкова, "Тінь Зірки" 2020 (у виробництві, Уляна – лінійна роль, Реж.Стас Рубєнчік, Ukrainian Production Studio), Т /С «Історія одного злочину 7» 2020 року – у виробництві, серія «Білий тюльпан», роль – Тетяна, режисер Д.Левковська. Викладаю акторську майстерність дітям та підліткам,і я це обожнюю!!! Дуже щаслива, що маю можливість ділитися досвідом та наповнювати світ прекрасним!!!
    Навчалася в Національному авіаційному університеті, спеціальність: психологія. Психолог за освітою та за покликом душі. Спеціаліст у сфері профорієнтації (сертифікований консультант за Європейською методику професійної орієнтації для підлітків «Magellano Університет») особистісного розвитку, мотивації, тайм менеджменту та стратегічного планування життя. У своїй роботі використовую методи арт - терапії. Маю досвід роботи психологом та викладачем психологічних дисциплін в університеті. Працювала з різними віковими категоріями, але найбільш зосереджена саме на підлітковому віці оскільки це «хиткий» місток між незрілістю та дорослим життям, період наповнений змінами, трансформаціями та новими відкриттями. І в цей непростий відрізок часу людині як ніколи потрібна підтримка.

    Відгуки

    Середній рейтинг

    0
    0 оцінка

    Детальний рейтинг

    5
    0%
    4
    0%
    3
    0%
    2
    0%
    1
    0%
    300.00₴

    Залиште відповідь    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *