Головна Розклад змін Ілон Маск: Харизма та впевненість. Як я стаю красунчиком.

Ілон Маск: Харизма та впевненість. Як я стаю красунчиком.

Тема зміни

Ілон Маск: Харизма та впевненість. Як стати красунчиком. Табір про мене та моє яскраве сьогодення.

Якими словами можна описати Ілона Маска? Впевнений в собі, харизматичний, людина-інноватор, людина-генератор ідей, оратор, лідер, неперевершений кріейтор команд, це лише невеликий список заслуг і якостей Ілона. Результатом детального вивчення життя і творчості засновника SpaceX стала програма, створена нашими фахівцями. Лише за два тижні ваша дитина зможе відкритися зовсім з нового боку. Прокачати свою креативність, стати впевненішою і самостійнішою, долучитись до створення ультракрутої команди, почне мислити масштабніше і не боятися пробувати щось нове. Зміна Ілона Маска - ти в силах змінити майбутнє!

Харизма і впевненість

Невіддільною частиною успішного монологу будь то публічний виступ чи приведення аргументів на нараді є прояв харизми. Харизматичні люди легше встановлюють зв’язок з іншими, їх ідеї “заразливіші”, вони з більшою ймовірністю досягають успіху. Що стосується впевненості, то таку людину важче вибити з колії, вона емоційно стабільна, може відстояти свої межі та сміливо заявити про свої бажання.
Креативність та імпровізація

Креативне мислення важливе для знаходження виходу з нових, складних, нестандартних ситуацій, створення чогось нового. Ця характеристика важлива не лише для людей творчих професій. Креативність і крапля імпровізації допоможуть знайти вихід як з типових ситуацій, так і з найнеординарніших ситуацій.

Мрії та цілеспрямованість

Мрії дають нам стимул до розвитку. Дуже важливо давати собі час від часу можливість поринути у світ своїх бажань. Проте мало лише мріяти, необхідно вміти перетворити свої мрії в цілі та крок за кроком слідувати за ними. Лише за тиждень ми навчимо не боятись мріяти масштабно і рухатись до своєї мети.

Група

8-11 років

Група

12-16 років​

kidbi-zymnyj-laher-pod-kyevom-12

Цікаві факти:

✔ Силіконова долина насправді правильно називати Кремнієвою
Ілон Маск володіє акціями тільки однією з усіх своїх компаній - і це Tesla
✔ Робочий графік Ілона Маска складає 80 годин в тиждень як СЕО, при тому, що графік звичайної людини - це 40 годин.
✔ Найсильніша і робоча команда вважається група з 5-6 чоловік. Все, що більше - вже складніше управляти і для них ставляться нові команди.
Елеватор Спіч - це коротка мова на 1-3 хв, яку повинен знати кожен починаючий підприємець. Її суть - переконати інвестора за час, поки спускається разом в ліфті вкласти гроші в твій проект.

Вечорами і поза тренінгів будуть тематичні розмови:

⛳ нанотехнології нашого часу,
⛳ сучасні професії
⛳ вечір за заявками

Командні ігри:

⛳ Захоплення прапора
⛳ Мафія
⛳ Шпигун
⛳ Спортивна естафета
та багато інших сюрпризів та ігор.

Тренінги Зміни:

➤ Тренінг з цілепокладання і планування «Створення карти бажань»
➤ Тренінг з самоменеджменту «Колесо балансу»
➤ Тренінг з розвитку нестандартного мислення та впевненості в собі за допомогою акторської майстерності
➤ Історія життя й успіху засновника SpaceX та творця Tesla – Ілона Маска

Майстер-класи:

➤ МК «Імпровізуй, твори, демонструй». Розвиток навичок імпровізації за допомогою створення казки
Розвиток фантазії та вміння дослухатись до своєї підсвідомості за допомогою творчості
Відкрий себе для себе. Цікава психологія
➤ Мисли ширше! Розвиток креативності й масштабності мислення за допомогою нестандартних задач

Дитина в таборі навчиться:

✔ вірити в себе
✔ будувати сильні команди як в Силіконовій Долині
✔ зміцнить в собі впевненість і харизму
✔ дізнається багато нового і цікавого з життя Ілона Маска, Аріани Гранде і чому і в чому варто брати в них приклад, а в чому не варто
✔ навчиться красиво виступати
✔ і давати унікальну мова Elevator Speach
✔ а також створить свій проект для інших дітей і дорослих, який змінить їхнє життя на краще

KIDBI camp - це інноваційний бізнес табір, який всього за один тиждень змінить мислення і інтелектуальні можливості дитини.

Доброю традицією нашого табору є "свічка" захід перед сном, яке допомагає налаштуватися на теплу, душевну атмосферу і з позитивними думками відправитися спати. Також кожну зміну ми запрошуємо музикантів і влаштовуємо душевний вчора з піснями під гітару.

Залишайте заявку зараз

Зверніть увагу

День заїзду

Приїжджаєте на базу о 10.00 годині. Реєстрація проходить з 10.00 до 11.00 в день заїзду. Заселення о 14:00

День від'їзду

Приблизно о 12:00 або 13:00. Деталі уточнюйте за день до виїзду, це залежить від тривалості випускного проекту.

Проживання: 4-6 дітей в кімнаті Харчування: 4 разове

-Створення індивідуальних світлин для вашої дитини. Яскраві емоції та образи. Фотографії надаються в електроному вигляди за посиланням на файлобмінник. Професійно обробляється близько 50-ти фотографій.

Діти швидко ростуть і розвиваються, кожний віковий етап має свої особливості і труднощі (тривожність, агресивність, сором'язливість, гіперактивність та ін.). Звертаючись з приводу цих питань до психолога, Ви демонструєте не свою некомпетентність, а проявляєте свою турботу про дитину і її гармонійний розвиток.

Створення індивідуальної карти розвитку дитини включає в себе діагностику, в одному (або декількох) обраному напрямку, за допомогою проективних і/або тестових методик, спостереження за поведінкою дитини. Наприклад, рівень адаптації до нових умов, рівень агресивності, рівень внутрішнього комфорту і роль в сім'ї, діагностики стосунків в школі і тд. Результати надаються у вигляді текстового документу. Створенням карти займається кваліфікований психолог.

-Створення індивідуальних світлин для вашої дитини. Яскраві емоції та образи. Фотографії надаються в електроному вигляди за посиланням на файлобмінник. Професійно обробляється близько 50-ти фотографій.


Урок верхової їзди або дивовижна прогулянка на лісом.

Шановні батьки, до вашої уваги ми пропонуємо додаткові послуги, які ви можете замовити, за вашим бажання для всестороннього розвитку дитини.

Виберіть кількість путівок та додаткові послуги

Додатково: ІНДИВІДУАЛЬНА ФОТОСЕСІЯ 1500 грн.

ІНДИВІДУАЛЬНА ФОТОСЕСІЯ

Доступні Квитків: 24
Квитоки розпродано. Ви можете вибрати іншу дату.
Путівка в табір 25000 грн.

Найкращий подарунок для дітей :)

Доступні Квитків: 24
Квитоки розпродано. Ви можете вибрати іншу дату.

Дата

04 - 17 Липень 2022 р.

Місцевий час

 • Часовий пояс: America/New_York
 • Дата: 04 - 17 Липень 2022 р.

Ціна

грн. 25,000.00
Boomerang Residence

Локація

Boomerang Residence
Sunny Beach, 8240 Slanchev Bryag, Несебир, Болгарія

Резиденція Boomerang Residence – корпуси А і В, знаходиться у престижній частині відомого болгарського курорту Сонячний Берег, на другій лінії від пляжу. Поблизу табору знаходиться безліч атракціонів, дискотеки та Action аквапарк. Територія готелю обгороджена та охороняються сек'юріті, є камери спостереження. На території є: 3 басейни, ресторан із зовнішньою терасою у Бумеранг Резіденсі, магазин, спорт. майданчики міні-футбольна та волейбол, сцена 8м х 10м, крите приміщення для проведення занять та анімації, альтанки для проведення тихої анімації, цілодобова медична допомога, рятувальник на басейнах та на пляжі, анімація для маленьких дітей та підлітків.

Категорії
KIDBI: міжнародний центр розвитку підлітків

Організатор

KIDBI: міжнародний центр розвитку підлітків
Телефон
+38098-161-01-01
Email
[email protected]
Веб-сайт
http://kidbi.com.ua

Міжнародний центр розвитку підлітків від 8 до 16 років у Києві. Ми працюємо у трьох основних напрямках: бізнес школа вихідного дня, міжнародні табори KIDBI та школа ІТ професій SmartRob.

Придбати путівку

Тренери

 • Єлизавета Яковишина
  Єлизавета Яковишина
  Тренер з акторської майстерності

  У 2020 році закінчила Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю Актриса драматичного театру і кіно. Наразі навчаюся на магістратурі у Київській муніципальніій академії естрадного та циркового мистецтв та в театрі-студії “Майстерня Лазович”. У підлітковому віці була лауретом багатьох міжнародних та всеукарінських театральних фестевалів, читацьких конкурсів, конкурсу ораторського мистецтва ( “Маски Мельпомени” м.Харків, “Славянски Вільно володію англйською. Маю сертифікат Cambridge ESOL FCE (B2).
  Нікнейм: Cherry

 • Катерина Соха
  Катерина Соха
  Засновниця, ментор

  Засновниця центру KIDBI-Україна, KIDBI-США.

  Бізнес і лайф тренер, автор програм і натхненник. Навчалася, жила в США, Майамі, також має бізнес KIDBI в США. Магістр інформаційних систем університету Шевченка, вивчала штучний інтелект в Стенфорді, США.

  Засновник конференції для молоді MarketLab. Випускниця міжнародної молодіжної організації AIESEC. Переможець премії “Підприємницький талант 2014”. У минулому: робота в команді зі світовим чемпіоном Денисом Силантьєвим, робота з високопоставленими особами в УЄФА ЄВРО2012.

  Досвід викладання і тренерської діяльності близько 10 років.

Погода

Сонячно
Сонячно
13 °C
Оберт: 10KМГ
Вологість: 67 %
Відчуває, як: 12 °C
QR-код

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Зареєструйтесь або увійдіть

до свого аккаунту