психологічна допомога для усієї родини, дитини та батьків

Розв’язуйте емоційні проблеми та покращуйте почуття вашого, сімейного щастя та добробуту вашої дитини, усе це в сприятливому та безпечному просторі

З ДОПОМОГОЮ НАШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ ВАША ДИТИНА:

 • Отримає необхідну професійну підтримку в складних травматичних чи конфліктних ситуаціях;

 • Подолає дискомфортні моменти дорослішання і досягне оптимальної взаємодії з однолітками та дорослими;

 • Покращить свій психологічний та емоційний стан;

 • Навчиться справлятися з труднощами в колективі та навчанні;

 • Напрацює свою особисту систему ефективності;

 • Розкриє свій творчий та особистісний потенціал; 

 • В майбутньому стане більш щасливою, усвідомленою та успішною людиною.

Сфери психологічної допомоги

Психологічна консультація

В КАБІНЕТІ ПСИХОЛОГА​

Психологічний кабінет можна розглядати як своєрідне поле взаємодії практичного психолога з дітьми різного віку, їхніми батьками,  та дорослими людьми

ONline консультація

Онлайн-консультування – це альтернативне джерело психологічної допомоги в тих випадках, коли традиційне психологічне консультування недоступно або неможливо.

СФЕРИ ДІЯЛЬНОСТІ НАШОГО ЦЕНТРУ

ДИТЯЧЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ

Психолог допоможе виявити причину проблему, дасть батькам рекомендації, яку стратегію поведінки їм потрібно вибудувати й що зробити, щоб допомогти дитині впоратися. Під час занять з дитиною психолог допоможе скорегувати його поведінку або допомогти дитині впоратися з труднощами, навчить його необхідної моделі поведінки для вирішення запиту.

ПСИХОЛОГІЧНА РОБОТА З ПІДЛІТКОМ

За допомогою наших фахівців ви зможете зрозуміти як будувати комунікацію з підлітком і допомогти йому справитися з труднощами. На консультаціях психолог допоможе підлітку сформувати більш зріле розуміння проблеми та шляхів її вирішення. На сімейних консультаціях відбувається навчання кожного члена сім’ї вести діалог таким чином, щоб чути один одного. На такій зустрічі ви зможете нарешті з’ясувати зі своїм підлітком всі наболілі питання і донести йому свою думку.

СІМЕЙНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ

Надання психологічної допомоги фокусується на психологічних проблемах сім’ї.
Робота проходить з усіма членами сім’ї, або з подружньою парою окремо.  Ви можете отримати допомогу в налагодженні відносин зі своїм партнером (чоловіком \ дружиною).  Допомога спрямована на усвідомлення потреб інших членів сім’ї, мотивів їх поведінки  та  формуваня навичок ефективної комунікації тощо.

ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАС ЯКЩО ВИ БАЧИТЕ, ЩО:

ВАЖКО РОЗУМІТИ ДИТИНУ

Вам стає важче розуміти мотиви поведінки вашої дитини й з ним стає все важче порозумітися

ПОГІРШИЛАСЯ УСПІШНІСТЬ

Дитина стала недостатньо встигати в школі. Різко погіршилися оцінки й він відмовляється йти в школу без видимих на те причин

ЗМІНИ У ВАШІЙ РОДИНІ

У вашій родині відбуваються різні зміни: розлучення батьків, поява нового члена сім'ї або смерть близького родича, то певним чином позначається на стані дитини

РІЗКІ ЗМІНИ НАСТРОЮ

У дитини спостерігаються різкі зміни настрою: він став плаксивим або агресивним, болісно реагує на ваші зауваження чи відмовляється слухатися

СКЛАДНОЩІ В КОЛЕКТИВІ

У Вашої дитини є складнощі в спілкуванні з однолітками й/або дорослими. Йому складно звикнути до нового колективу і він скаржиться на відсутність друзів

У ДИТИНИ Є СТРАХИ

Ваша дитина проявляє страх темряви / залишитися одному / незнайомих людей або інших об'єктів і повсякденних ситуацій

Вартість консультації

Консультація психолога

600 Одна година
 • Консультація проходить наживо
 • Консультація on-line коштує 500 грн

Консультація з профорієнтації

1600 Тестування і консультація
 • Консультація проходить наживо
 • Консультація on-line коштує 1500 грн

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Психологічне консультування – це вид психологічної допомоги, орієнтований на подолання проблем психологічного характеру. У важкий момент у вашому житті психолог-консультант може допомогти подолати стрес, краще зрозуміти вашу життєву ситуацію, прийняти зважене рішення. В ході психологічного консультування у вас з’явиться можливість ширше поглянути на ситуацію, інакше оцінити свою роль в ній і, відповідно до цього новим баченням, скорегувати свою поведінку.

Психотерапія – це метод психологічного лікування для полегшення емоційного стресу, сприяння у вирішенні психологічних проблем і внутрішніх конфліктів, допомога в зміні тих особистісних особливостей і способів поведінки, які перешкоджають реалізації внутрішнього потенціалу в плідній роботі і задовольняють міжособистісних відносинах.

Психолог — фахівець, що має вищу освіту за напрямком «Психологія». Він може надавати психологічну консультацію. Це, як правило, короткострокові заходи, спрямовані на підтримку, психологічну допомогу та орієнтування клієнта у випадку необхідності психотерапії,

Психотерапевт — це людина, яка окрім вищої освіти за напрямком «Психологія», пройшла спеціальну підготовку за окремим напрямом психотерапії. Окрім надання психологічних консультацій, може проводити терапію в тому напрямку, у якому спеціалізується. Найпоширенішими напрямками психотерапії є: когнітивний, поведінковий, динамічний, гуманістичний, екзистенційний. По кожному з них існує чимало шкіл, які об’єднанні по слідуванню основних принципів.

Психіатр — це лікар, який спеціалізується на лікуванні психічних розладів. 

45-50 хвилин – стандартний час, який терапевт проводить з клієнтом ». Для цього є ряд причин, як практичних, так і психологічних.

 1. Логістика. Можна відвідати психолога до початку робочого дня, або після не витрачаючи на це багато часу.
 2. Зустріч може виявитися психологічно дуже важким і для клієнта і для самого фахівця, і перерва – єдина можливість видихнути і прийти в себе.
 3. Змістовні зустрічі. Чим коротше зустріч, тим змістовнішим і «по суті» виходить бесіда. Розуміючи, що в його розпорядженні менше години, клієнт, як правило, не вдається в довгі пояснення.
 4. Засвоєння інформації. Можна порівняти зустріч з психологом з уроками в старших класах. Протягом заняття учень отримує певний обсяг інформації про той чи інший предмет. Цю інформацію ще потрібно встигнути «переварити» і запам’ятати основні моменти, щоб бути в змозі зробити домашню роботу. Можна розтягнути зустріч і на чотири години – питання тільки в тому, що з цього винесе і запам’ятає клієнт?   
 5. Застосування отриманих знань. У психології важливо не тільки те, що ми дізналися на зустрічі, з якими інсайтами з неї пішли, але і що робили в перерві між зустрічами з психологом, як застосовували отримані знання і навички.

У будь-якому випадку, якщо ви відчуваєте, що, незважаючи на наведені вище аргументи, вам потрібно більше часу, не соромтеся говорити про це фахівцеві. Спільно ви напевно знайдете варіант, який влаштує обох.

Частота візитів може змінюватись залежно від проблеми. Зазвичай, це 1-2 рази на тиждень, проте інколи і частіше, наприклад, якщо людина перебуває у дуже кризовому стані, то це може бути 2 рази на тиждень.Також існує підтримуюча терапія, коли клієнт продовжує ходити до психотерапевта з меншою періодичністю, але довгий час, для того, щоб проблема не повернулась.

В даному питанні все дуже індивідуально від 10 зустрічей і до кінця життя. Все залежить від запиту самого клієнта. Хтось може ходити постійно, а хтось лише, щоб вирішити якусь актуальну проблему.  В середньому, психологічні зустрічі  проводяться 1 раз на тиждень.

Конфіденційність – це важливий принцип психологічної роботи, невід’ємна частина і правило будь-якої консультації. Поняття конфіденційність відноситься не до однієї тільки сфері психології і означає довіру, секретність, дотримання таємниці.

Перед початком роботи завжди особисто обговорюється з клієнтом тему збереження конфіденційності, отримуємо дозвіл клієнта на використання засобів запису, узгоджуємо особливості обробки, зберігання та терміни знищення отриманої особистої інформації.

Між психологом та клієнтом має виникнути довіра, відкритість та повага. Без них ні напрям терапії, ні дипломи та сертифікати особливо не допоможуть. Якщо виникла складність — не відкладайте та не ігноруйте. Спробуйте різних спеціалістів та знайдіть свого

Робота з психологом  точно не буде корисна для тих, кого приводять до психолога силою, а не за власним бажанням. Наприклад, дружина шантажує чоловіка тим, що розлучиться, якщо він не піде до спеціаліста. Людина має сама усвідомити, що їй потрібна допомога.

Клієнт і психолог знаходяться у взаємодії, яка  не передбачає:
– особисті відносини у вільний час поза зустріччю;
– взаємодопомогу в аспектах, що не відносяться до терапевтичного процесу;
– презентування подарунків;
– романтичні відносини та флірт;
– ведення спільного бізнесу;
– будь-які фінансові стосунки, крім оплати за консультації (борг, інвестиції, благочинність).

Недотримання вказаних рекомендацій може негативно вплинути на якість взаємодії. Рішення клієнта про ігнорування даних правил може призвести до зниження ефективності роботи з психогом, тому відповідальність за наслідки покладається на клієнта

Психолог  не може дати вам гарантій щодо змін. Це двосторонній процес. Можна провести паралель з освітою. Університет не може гарантувати, що ви станете компетентним, але він може забезпечить умови, в яких це буде більш імовірно, ніж якби ви вчилися самі.

Профорієнтація

Психодіагностика​

Труднощі в адаптації до школи​